Вівторок, 23.07.2024, 23:40
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
30 картин професійних художників чекають переможців
artelisavetДата: Вівторок, 24.11.2015, 19:48 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
- У чому суттєва відмінність нашого конкурсу від інших? Вперше в журі увійшли професійні художники з багатьох міст України, які зі своїх творів формують призовий фонд конкурсу. Юні художники-переможці отримають в якості призу картини іменитих майстрів. Таким чином конкурс можна назвати «Художник-художнику». Сподіваємося, що до нашої ініціативи проявлять інтерес юні таланти з багатьох куточків нашої країни.

Положення про всеукраїнський конкурс дитячих малюнків «Щаслива дитина — квітуча Україна» 

І. Загальні положення 
1.1. Організація і проведення конкурсу базується на принципах доступності, загальнолюдських цінностей, вільного розвитку особистості, захисту прав та інтересів учасників конкурсу малюнку. 1.2. До участі в конкурсі запрошуються школярі України. 1.3. Офіційним сайтом конкурсу є сайт галереї «Єлисаветград» -www.elisavetart.com. Офіційною також є спеціальна сторінка в соціальній мережі Facebook. 1.4. Від одного учасника приймається одна робота. 

ІІ. Мета та завдання конкурсу 
2.1. Пошук та підтримка талановитих дітей, естетичне і морально-етичне виховання. Заохочення дітей до заняття художньою творчістю. 2.2. Організація та проведення конкурсу дитячих малюнків; залучення для оцінки робіт учасників професійних художників України; поповнення призового фонду роботами художників України; інформаційне забезпечення конкурсу. 

ІІІ. Вимоги до конкурсних робіт 
3.1. Малюнки повинні бути виконані без допомоги батьків та педагогів. На титульній стороні малюнку, в правому нижньому кутку необхідно вказати: ПІБ автора, вік, населений пункт, назву малюнка. Зі зворотньої сторони роботи розбірливо вказати контактний телефон і ПІБ одного з батьків. 3.2. Малюнки можуть бути виконані на будь-якому матеріалі (ватман, картон, полотно і т.д.) і в будь-якій техніці (олія, акрил, акварель, туш, олівці, фломастери, гуаш, пастель, колаж і т.д.). 3.3. Формат конкурсних робіт не повинен перевищувати 30х40 см. 3.4. Тема і жанр малюнків не обмежуються, виключаються лише теми насилля та війни. 

IV. Подання робіт 
4.1. Роботи надсилаються рекомендованим відправленням на адресу галереї «Єлисаветград» (вул. Пашутинська, 36. кв. 2, м. Кіровоград, 25006). Роботу за адресою організатора може передати особисто учасник конкурсу або його представник. 4.2. Роботи приймаються з 1 вересня до 30 жовтня 2015 року включно. 

V. Журі конкурсу та визначення переможців 
5.1. Журі конкурсу складається з художників, які виявили бажання брати участь в його роботі та в нагородженні переможців конкурсу. 5.2. Кількість членів журі не обмежується. 5.3. Кожен з членів журі обирає одну конкурсну роботу, що йому сподобалась, і вручає її автору власну роботу. 5.4. Всі відзначені членами журі учасники конкурсу оголошуються його переможцями. 5.5. Підведення підсумків конкурсу проводитимуться в листопаді 2015 року. 

VІ. Додаткові положення 
6.1. Всі надіслані на конкурс малюнки стають власністю організатора конкурсу. 6.2. Після підбиття підсумків обласного конкурсу дитячих малюнків в галерея «Єлисаветград» організує виставку переможців та кращих робіт учасників. 6.3. Результати конкурсу та кращі роботи будуть розміщенні на офіційному сайті організатора конкурсу і в соціальних мережах. Контактні телефони організаторів 050 207 27 00 099 490 40 70
Подробнее:http://tusovka.kr.ua/afisha/2015/09/01/konkurs-maljunku-schasliva-ditina-kvitucha-ukraina

Подробнее:http://tusovka.kr.ua/afisha/2015/09/01/konkurs-maljunku-schasliva-ditina-kvitucha-ukraina

Додано (29.09.2015, 22:29)
---------------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=FWE0hdcQ09o

https://www.youtube.com/watch?t=1&v=dvBO2k9HRBU

Додано (15.10.2015, 23:56)
---------------------------------------------
Мы были уверены , что конкурс детского 
рисунка «Щаслива дитина — квітуча Україна» вызовет интерес среди юных художников , и мы не ошиблись . Каждый день приносит нам все новые и новые работы с разных городов Украины. Сегодня нас детскими рисунками порадовал город Краматорск Донецкой области ! Напоминаем  до окончания сроков подачи работ на конкурс осталось 15 дней

Додано (24.11.2015, 19:48)
---------------------------------------------
http://www.elisavetart.com/news/184/roboti-konkursu-schasliva-ditina--kvitucha-ukraina.html

Уважаемые художники, детские писатели, предприниматели, руководители больших и малых предприятий, меценаты !!!
18 декабря 2015 года в галерее "Елисаветград" состоится награждение победителей конкурса детских рисунков "Щаслива дитина -квітуча Україна". 
Благодаря новому подходу к определению победителей и формированию призового фонда нам удалось привлечь к участию в жюри многих творческих людей. 
На конкурс поступило более 800 детских рисунков. Призовой фонд, которым будут награждены победители, составляют 30 картин профессиональных художников из разных уголков Украины. Каждый из них самостоятельно определяет победителя.
Мы хотим, чтобы как можно больше детей были отмечены призами, в том числе и специальными.
Галерея "Елисаветград" предлагает тем, кому понравился тот или иной рисунок, войти в состав жюри, определить победителя, который будет награжден Вашим СПЕЦИАЛЬНЫМ призом. Гарантируем широкое освещение информации о присоединившихся участниках на 80 форумах Украины и на официальных страницах конкурса.

 
AmourTierДата: Понеділок, 25.07.2016, 09:51 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
чи проводяться зараз подібні конкурси?
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: